• Добре дошли в сайта на 142 ОУ "Веселин Ханчев" - София!

№        Име, презиме, фамилия      длъжност      предмет

  1. Д-р Нели Димитрова Недялкова - Директор – Биология и ЗО
  2. Росица Христова Жекова - Заместник директор УД - Химия и ООС
  3. Величка Йончева Димитрова - Старши учител в подготвителна група
  4. Наталия Иванова Стоилова - Старши учител в подготвителна гупа
  5. Надя Кирилова Любомирова – Учител в подготвителна гупа
  6. Ася Стоименова Стоименова – Учител в подготвителна гупа
  7. Дана Огнянова Цанкова – Учител 1 а клас
  8. Елена Валериева Пачова – Учител 1 б клас
  9. Нели Иванова Стойкова - Старши учител     1 в клас
  10. Антоанета Василева Йорданова - Старши учител1 г клас
  11. Таня Цветанова Вутова – Учител 2 а клас
  12. Зорка Станимирова Крумова - Учител 2 б клас
  13. Илияна Веселинова Менкаджиева – Учител 2 в клас
  14. Екатерина Венциславова Давидова - Старши учител 2 г клас
  15. Пенка Благовескова ИлиевА - Учител 3 а клас
  16. Силвия Желева Смилкова - Старши учител 3 б клас
  17. Валя Недялкова Петкова - Учител 3 в клас
  18. Антоанета Йорданова Димитрова - Старши учител 4 а клас
  19. Даниела Симеонова Димитрова – Учител 4 б клас
  20. Даниела Кънева Симеонова - Старши учител 4 в клас
  21. Наталия Иванова Недялкова-Тасева - Старши учител  4 г клас
  22. Петрунка Атанасова Гацева – Учител 1 група ЦДО 1а клас
  23. Димитрина Георгиева Велева – Учител 2 група ЦДО 1б клас
  24. Людмила Николова Христова – Учител 3 група ЦДО 1в клас
  25. Силвия Христова Йотова - Старши учител 4 група ЦДО 1г клас
  26. Любляна Тодорова Димитрова – Учител 1 група ЦДО 2 клас
  27. Йорданка Димитрова Павлова – Учител 2 група ЦДО 2 клас
  28. Илияна Димитрова Иванова - Старши учител 3 група ЦДО 2 клас
  29. Мадлен Кирилова Маркова – Учител 1група ЦДО 3 клас
  30. Светлана Георгиева Величкова-Мирчева - Старши учител 2 група ЦДО 3 клас
  31. Антоанета Николова Вутова - Старши учител 1 група ЦДО 4 клас
  32. Корнелия Недкова Димитрова - Старши учител 2 група ЦДО 4 клас
  33. Екатерина Александрова Пенчева-Харизанова Учител 3 група ЦДО 4 клас
  34. Цветанка Димитрова Младенова – Учител по Английски език в начален етап
  35. Даниела Петрова Танкулова-Васкова – Учител по Английски език в начален етап
  36. Ирина Петрова Панова - Старши учител по Български език и литература
  37. Здравко Захариев Ловчалиев – Учител по Български език и литература
  38. Красимира Емилова  Кирилова-Тодорова – Учител по Български език и литература
  39. Елизабет Бончева Бонева - Старши учител по Английски език
  40. Ирина Атанасова Костадинова - Старши учител по Английски език
  41. Оксана Юриевна Ганчева – Учител по Немски език
  42. Весела Иванова Манчева – Учител по Руски език
  43. Йорданка Димитрова Гелева - Старши учител по Математика
  44. Петър Георгиев Филипов – Учител по Математика/ ИТ
  45. Ирина Артуровна Карамитева – Учител по Математика
  46. Мариана Иванова Шейтанова – Учител по ИТ
  47. Маргита Георгиева Гергова-Ходжева - Старши учител по История и цивилизации
  48. Ангелина Христова Агопян – Учител по География и икономика
  49. Силвина Запрянова Запрянова – Учител по Биология/ Химия/ ЧиП
  50. Сашка Александрова Георгиева-Кирилова - Старши учител  по Физика/ Химия/ЧиП
  51. Тончо Гроздев Колев - Старши учител по музика
  52. Иван Петров Апостолов - Старши учител     по ИИ
  53. Марияна Маринова Радиева – Учител по Технологии и предприемачество
  54. Десислава Кирилова Величкова – Учител по Физическо възпитание и спорт
  55. Рената Цанкова Петкова – Учител по Физическо възпитание и спорт
  56. Кристиян Спасов Додов – Учител по Физическо възпитание и спорт
  57. Георги Иванов Гайдаров – Учител по Физическо възпитание и спорт
  58. Анита Шибилева Сидерова - Старши ресурсен учител      
  59. Андреана Кирилова Андреева - Психолог
  60. Красимира Георгиева Константинова - Логопед